אודות

ענת הירש – מורה ומטפלת בתטא הילינג

ענת הירש

שנים רבות עבדתי בעולם העסקים, כמנהלת, יועצת ארגונית ומאמנת אישית ועסקית. בשנת 2003, בתחילת ההיריון עם בני השלישי, הייתי במצב רפואי לא טוב.

הייתי חולה ללא הרף, כל פעם במשהו אחר. הרפואה הקונבנציונאלית לא פתרה את זה וגם שיטות הטיפול ההוליסטיות הרבות אליהן פניתי לא עזרו לי לחזור לאיתני.

חברה הפנתה אותי למטפלת שעושה משהו "מאוד מוזר"… מתקשרים, מסבירים לה מה הבעיה והיא מטפלת מרחוק מבלי להיפגש. לימים למדתי שהיא מטפלת בביורוגונומי. נשמע לי הזוי, אך הלכתי על זה. התקשרתי וראה זה פלא – מייד אחרי הטיפול, שנעשה מרחוק, חזרתי
לעצמי ולכוחות שלי לגמרי!!

הלידה של בני עידו היתה נקודת מפנה בחיי, שלאחריה שיניתי את חיי לחלוטין. ממנהלת ויועצת ארגונית החיה על המסלול המהיר באינטנסיביות ולחץ, בחרתי לעשות שינוי טוטאלי. הקמתי עסק מהבית עם מוצרי אלוורה ובריאות, עסק שהוביל אותי להתפתחות אישית גדולה ובו אני מלווה עד היום אנשים לעצמאות כלכלית. במקביל, אחרי שטופלתי מספר פעמים בביורוגונומי, הקסם של קלות ומהירות הריפוי שבו את ליבי והחלטתי ללמוד את השיטה. הלימודים, שלקחו כ 3 שנים במצטבר, היוו את היסוד האיתן שלי כמטפלת. ב10 שנים האחרונות אני מטפלת באינטנסיביות ורואה הצלחות עם מקרים רבים ומגוונים. לפני כמה שנים, פגשתי את התטא הילינג והתאהבתי. למדתי כמעט כל קורס אפשרי בתחום ואפילו נסעתי לחו"ל ללמוד ממייסדת השיטה וויאנה סטייבל והוסמכתי להיות מורה לתטא הילינג. במשך השנים הוספתי לארגז הכלים שלי שיטות ריפוי נוספות כגון אנרגיית הסוסים, הו'אופונופונו ועוד.

הדרך בה אני הולכת, דרך של התפתחות רוחנית ואישית שהיא דרך של שינוי משפיעה על חיי וחיי הסובבים אותי באופן מדהים!
הבנתי שדברים שקורים לנו אינם מקריים. למדתי לחפש את הסיבה הגבוהה של הדברים, למצוא את השיעורים הגבוהים ולהכניס לחיי איכויות חדשות שמאפשרות לי היום לחיות את חיי בבריאות, אהבה, הגשמה ושפע. הבנתי שהייעוד שלי מאוד ממוקד ומרכזו ללוות אנשים במסע האישי שלהם. המסע של כל אחד מאיתנו שונה. לכל אחד יש את דרכו הייחודית והוא בוחר כיצד ילך בה, מה יהיו השיעורים ובאילו כלים ישתמש לריפוי ולצמיחה שלו. לשם כך אני משתמשת בכל הכלים המגוונים שיש היום בידי: ביורוגונומי, תטא הילינג, אנרגית הסוסים, מוצרי אלוורה, הו'אופונופונו, ובניסיוני כמאמנת אישית ועסקית (ואפילו נסיוני הניהולי בא לידי ביטוי בטיפולים). אני מקפידה לעבוד ממקום פנימי מדוייק ונקי, שמה את טובת האדם שמולי במקום הראשון ומכוונת אותו באהבה רבה, כדי שיוכל לעשות את הדרך שלו בקלות ובפשטות לטובתו הטובה והגבוהה ביותר!

אני מודה לבריאה על הזכות הגדולה שניתנה לי להיות מלווה ועדה לתהליכים מדהימים שאנשים עושים ומתרגשת מכך בכל פעם מחדש!!

ענת הירש
מורה ומטפלת בתטא הילינג

למידע נוסף ניתן לפנות לענת הירש
בדף צור קשר: לחצו כאן
טלפון 054-4607209
מייל: anat@anat-hirsch.co.il

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>