מה זה תטא הילינג?

תטא הילינג הינה שיטת ריפוי אנרגטי שנוצרה על ידי ויאנה סטייבל ושבעזרתה נרפאה ויאנה באופן ספונטני מסרטן. תטא הילינג, בנויה כשיטת ריפוי המאפשרת גם עבודה עצמית לפיתוח היכולת להשתנות בכל הרמות: פיסית, מנטלית, רגשית ורוחנית.

תטא הילינג הוא כלי מופלא המאפשר:
• ריפוי מהיר – רגשי ופיזי
• התחברות אל החוזק הפנימי
• גילוי מחודש וחידוד של החושים האינטואיטיביים
• גילוי וביטוי של המאסטר המדהים שיושב בתוך כל אחד ואחת מאיתנו
• התפתחות אישית וצמיחה רוחנית
• הגשמה ומימוש עצמי
• ללמוד מדיטצייה פשוטה וקלה לשימוש בחיי היומיום

התטא הילינג הינו כלי קל לשימוש שמאפשר לנו לשלוף אמונות חוסמות בן רגע, לשנות את תפיסת המציאות שלנו ולפתוח שער לאפשרויות בלתי מוגבלות בחיינו ובחיי הסובבים אותנו. אנו לומדים לקחת אחריות על החיים שלנו ולברוא אותם מחדש באופן בו היינו רוצים שיהיו!!

התטא הילינג מאפשר, בכלים פשוטים ונגישים לכל אחד, להביא לתוך החיים שקט, איזון, שמחה, בריאות, הגשמה עצמית, שפע והרבה הרבה אהבה!!

איך זה עובד?
נתון מפתיע הינו שבערך 90% ממה שמנהל אותנו הוא לא מה שאנו יודעים ומבינים אלא דווקא הלא מודע שלנו, המכיל אמונות מגבילות וחוסמות, זיכרונות מהעבר שלנו, דפוסים משפחתיים וקולקטיבים ואפילו זיכרונות היסטוריים. חלק זה גדול לאין ערוך מהחלק אליו אנו מודעים.

האם קרה לכם פעם שהגיעו אליכם תובנות מדהימות ברגעים הקטנים והמיוחדים שבין שינה לערות, אך חמקו להן מיד עם ההתעוררות המלאה? זה לא במקרה. ברגעים הללו אנו נמצאים בגלי תטא. גלי תטא, הם גלי מוח איטיים המופיעים באופן טבעי במצבי חלימה מסוימים (REM), במצבים היפנוטיים ובמצבים שבין שינה לערות.

כאשר המוח שלנו נמצא בגלי תטא, הלא מודע והמודע נפתחים האחד לשני ואנו יודעים דברים שלא ידענו רגע קודם על עצמינו. אנו מאתרים את הסיבה העמוקה שגורמת לקשיים בחיים שלנו, אם זה כאב או מחלה, בעיה רגשית או קושי במערכות יחסים, מינוס בבנק או כל דבר אחר שלא עובד בחיים שלנו כפי שהיינו רוצים שיעבוד. כשאנו מוצאים את המקור לקושי אנו שולפים את האמונות שחוסמות אותנו מחליפים אותן בחדשות ומלמדים את עצמינו, בעזרת כלים אנרגטיים שונים, לאפשר לעצמינו לחיות בדיוק את החיים שהיינו רוצים לחיות. בתטא הילינג, כשאנו בערות ומודעות מליאה, אנו יכולים לזהות את מה שחוסם אותנו, אך לא רק זהות אלא גם לשחרר!!

התטא הילינג הינו כלי עוצמתי לטפול, צמיחה, התפתחות ושינוי. ניתן לבחור בתהליך טיפולי ו/או ללמוד את השיטה. התטא הילינג הינה שיטה המשתלבת היטב עם כל שיטת טיפול אחרת ומאפשרת תוצאות מדהימות בקלות ובפשטות מפתיעה!!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>