קורס תטא הילינג מתחילים

התטא הילינג הינו כלי לעזרה עצמית וכן כלי טיפולי המאפשר בכלים פשוטים ונגישים לכל אחד להביא לתוך החיים שלו שקט איזון שמחה בריאות הגשמה עצמית שפע והרבה הרבה אהבה!!

אז איך זה עובד?
נתון מפתיע הינו שכ 90% ממה שמנהל אותנו הוא לא מה שאנו יודעים ומבינים אלא דווקא הלא מודע שלנו, המכיל זיכרונות מהעבר שלנו, דפוסים משפחתיים וקולקטיביים, ואפילו זיכרונות היסטוריים.
האם קרה לכם פעם שהגיעו אליכם תובנות מדהימות ברגעים הקטנים והמיוחדים שבין שינה לערות, אך חמקו להן מיד עם ההתעוררות המלאה? זה לא במקרה. ברגעים הללו אנו נמצאים בגלי תטא. גלי תטא, הם גלי מוח איטיים. כאשר המוח שלנו נמצא בגלי תטא, הלא מודע והמודע נפתחים האחד לשני ואנו יודעים דברים שלא ידענו רגע קודם על עצמינו. בתטא הילינג, אנו יכולים לזהות מה חוסם את החיים שלנו. אך לא רק זהות אלא גם לשחרר!!

בקורס היסוד נלמד להיכנס לגלי תטא באמצעות מדיטציה פשוטה ונגישה, לזהות אמונות החוסמות אותנו, לשלוף אותן ולהחליפן באמונות המשרתות אותנו וכל זאת בקלות בפשטות וללא מאמץ. נלמד כלים אנרגטיים חזקים ומשמעותיים, ואפילו נראה כיצד אפשר ללמד רגשות החסרים לנו ולהתחיל להשתמש בהם בחיים באופן מידי (רגשות כגון ערך עצמי, אהבת אם, שמחת חיים ועוד)

אחד הדברים ששבו את ליבי בשיטה הזו הינה הקלות המדהימה בה ניתן לעזור לעצמי ולאחרים. כמה קל לשחרר כאב ראש, גב או כל כאב אחר, לשחרר קצרים במערכות יחסים עם בן זוג, ילדים, משפחה עבודה או חברים ולזמן לתוך החיים שלנו שפע, שמחה, הצלחה ואהבה וכל זאת בקלות ובפשטות מדהימים!!

בקורס נלמד לפגוש שוב את החושים האינטואיטיביים שלנו, לפתוח אותם, לחדד אותם ולהקשיב להם. נלמד לרפא את עצמינו ואת הסובבים אותנו ללא מאמץ מתוך חיבור מלא ועוצמתי לאנרגיית הבריאה. ונאפשר למאסטר המדהים שבכל אחד ואחת מאתנו לצאת לאור ולבוא לידי ביטוי באופן מלא לחלוטין!!
• מחפשים כלי לעזרה עצמית שיאפשר לכם לקחת שליטה על איכות החיים שלכם?
• סובלים מבעיה בריאותית או רגשית ומחפשים פתרון שונה?
• מרגישים שיש לכם חסימה בזוגיות, קריירה, מערכות יחסים, בריאות או תחום אחר בחיים שלכם?
• רוצים להתחבר לתדר רוחני גבוה, לנקות את החיים שלכם מצער סבל חולי ומחסור וללמד את עצמכם ליצור מציאות חיים חדשה עבור עצמכם והקרובים לכם?
• אתם מטפלים, מאמנים, מורים או עובדים עם אנשים ורוצים להוסיף לארגז הכלים שלכם כלים נוספים, עוצמתיים אך פשוטים ונגישים שמתאימים לשימוש יחד עם כל שיטת טיפול אחרת?

הגעתם למקום הנכון!!

תטא הילינג שינה לי ולאלפים רבים של אנשים את החיים. אני מזמינה אתכם לבוא ולשנות גם את החיים שלכם, בסוף שבוע של למידה, ריפוי, הנאה, שמחה ואהבה!!

מתי ואיפה?
בימים שישי שבת ראשון31/10-1/11-2/11
בשעות 9:00-17:00 בטבעון

כמה עולה?
מחיר הקורס 1780 ₪.

בהרשמה מוקדמת עד 24/10 מחיר 1680 ש"ח.

פרטים נוספים בדף הפייסבוק

כל תלמיד יקבל:
חוברת קורס עם החומר החשוב
ספר תטא הילינג של וויאנה בעברית
תעודת הסמכה מטעם ויאנה סטיבל מייסדת השיטה