טיפול בתטא הילינג

התטא הילינג הינה שיטת ריפוי המאפשרת במקרים רבים לפתור בעיות שלא נפתרו בדרכים אחרות. השיטה נוצרה על ידי וויאנה סטייבל שהייתה חולה בסרטן ונרפאה באופן ספונטני.

באילו מצבים מתאים לפנות לטיפול בתטא הילינג?
• כאשר יש מחלה או בעיה פיזית – גם כאשר לא נמצא לה פתרון בדרכים אחרות
• כאשר יש בעיה רגשית מכל סוג שהוא: מערכות יחסים, דכאון, חרדה, אובדן וכו'
• חסימה בכל תחום בחיים: זוגיות, הרזיה, חיפוש של ייעוד והגשמה, עבודה, כסף וכו'
• כאשר רוצים לעשות תהליך של התפתחות תוך עבודה עמוקה ומשמעותית

איך התטא עובד?
נתון מפתיע הינו שכ 90% ממה שמנהל אותנו הוא לא מה שאנו יודעים ומבינים, אלא, דווקא הלא מודע שלנו, המכיל זיכרונות מהעבר שלנו, דפוסים משפחתיים וקולקטיביים, ואפילו זיכרונות היסטוריים.
השם תטא הילינג נגזר מגלי המוח בהם אנו משתמשים במהלך טיפול תטא. גל תטא הינו גל מוח מאוד איטי בו אנו נמצאים באופן טבעי במצבי חלימה מסוימים, במצבים של בין שינה לערות וכן בהיפנוזה. כאשר המוח שלנו נמצא בגלי תטא, הלא מודע והמודע נפתחים האחד לשני ואנו יודעים דברים שלא ידענו רגע קודם על עצמינו.
הנחת היסוד היא שדברים לא קורים לנו במקרה. זו הנחה שיכולה להיות קשה לעיכול, בעיקר כאשר אנו במשבר מכל סוג שהוא. עם זאת, כשאנחנו מוכנים לקבל את האופציה שמה שקרה לנו אינו מקרי זה נותן לנו את הכוח להבין שניתן לשנות את הדברים.
עוד הנחת יסוד היא שמחשבות מייצרות מציאות. שוב יכול להרגיז… אז מה?! אני הבאתי את זה על עצמי??!! גם כאן אנו יכולים להפוך את התמונה ולראות שאם זו מציאות שאני זימנתי לעצמי אז יש לי גם יכולת לזמן מציאות אחרת.
זה לא אומר שהתטא יכול לרפא כל מחלה. לעיתים הגורל האישי של אדם אומר אחרת ואנו לא מצליחים לעזור לו להחלים. אך גם אם לא תהיה החלמה, תהליך של עבודה משותפת בד"כ עושה שינוי טוטאלי בחייו של האדם. זוהי תרומה עצומה!

מה עושים בטיפול ואיך זה עובד?
המטפל נכנס לגלי תטא וזה גורם גם למטופל להיכנס לגלי תטא באופן מידי. הטיפול כולו נעשה במודעות ובערנות מלאה ומתנהל כשיחה בה אנו מחפשים את המקור לבעיה עמה האדם מגיע. הרבה פעמים אנשים פוגשים את המקור לבעיות ונדהמים לגלות איך משהו שקרה לפני 40 שנה או 500 משפיע באופן ישיר ומדויק על החיים שלהם כאן ועכשיו. יותר מזה, הם מבינים איך האמונות שנוצרו אצלם ממשיכות לנהל אותם בכל תחומי החיים שלהם מאז ועד היום. אחרי שמצאנו את החסימה, אנו משחררים אותה בכלים אנרגטיים פשוטים ומהירים.
באמצעות התטא הילינג אנו יכולים לראות את החסימות, לשחרר אותן וללמוד תוכנות ורגשות חדשים וכל זה בקלות ובפשטות מדהימים!
אחד הדברים שהפתיעו אותי בתחילת היכרותי עם השיטה היה הקלות, הפשטות והמהירות בה דברים משתנים בחיי ובחיי המטופלים והתלמידים שלי.
תהליך הטיפול בתטא הילינג הינו יחסית קצר, ועוזר להתגבר במהירות על דברים שבשיטות אחרות עשוי לקחת הרבה יותר זמן.